Ndërlidhjet

TIRANË


Ushtarët shqiptarë dhe britanikë po zhvillojnë ushtrime të përbashkëta në kuadër të përgatitjeve për misionet paqeruajtëse, ka bërë të ditur Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë.
Sipas ambasadës britanike në Tiranë "kjo është një nismë e re që ka pasur ndikim pozitiv tek rekrutët britanikë".
XS
SM
MD
LG