Ndërlidhjet

BERLIN


Franca dhe Portugalia po ndeshen në këto momente në kuadër të gjysmëfinaleve për kampionatin botëror të futbollit. Fituesja e sotme më 9 korrik përballet me Italinë, që mundi mbrëmë Gjermaninë me rezultatin 2-0.
XS
SM
MD
LG