Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një sulm vetvrasës në Kufa, rajon i shenjtë në qytetin e Naxhafit janë vrarë së paku 12 persona dhe 40 të tjerë janë plagosur. Shumica e viktimave janë pelegrinë iranianë.
XS
SM
MD
LG