Ndërlidhjet

SHTUTGART


Sonte në orën 21 në Shtutgart zhvillohet takimi ndërmjet Gjermanisë dhe Portugalisë. Fituesit i takon vendi i tretë në kampionatin botëror në futboll.
Mësohet se në këtë takim kombëtarja gjermane do të jetë e hendikepuar pasi që për shkak të lëndimeve sipas të gjitha gjasave nuk do të luajnë futbollistët më të mirë Ballak dhe Kllose.
Ndërkaq, nesër zhvillohet takimi finalë ndërmjet Italisë dhe Francës.
XS
SM
MD
LG