Ndërlidhjet

FLORIDA


Astronautët Piers Sellers dhe Mike Fossum sot kanë dalë jashtë Stacionit Ndërkombëtar të Gjithësisë. Kjo është e para prej tri daljeve të planifikuara nga stacioni në hapësirë. Anija kozmike Discovery u lansua të martën nga Shtetet e Bashkuara, ndërsa të enjten u bashkua me Stacionin ndërkombëtar të Gjithsësisë.
XS
SM
MD
LG