Ndërlidhjet

BERLIN


Sonte zhvillohet ndeshja finale ndërmjet Francës dhe Italisë në kuadër të Kompionatit Botërorë të Futbollit. Në rast se Italia shënon më shumë gola, kjo do të jetë fitorja e katërt e botërorit, ndërkaq për Francën do të ishte fitorja e dytë. Rreth 1 miliard njerëz në mbarë botën pritet ta shikojnë ndeshjen e sontme.
XS
SM
MD
LG