Ndërlidhjet

PAKISTAN


Zyrtarët pakistanez thonë se së paku 21 militantë janë vrarë dhe 13 janë plagosur gjatë një operacioni sigurie në provincën e Baloçistanit. Së paku 40 rrebel janë arrestuar gjatë operacionit.
XS
SM
MD
LG