Ndërlidhjet

PAKISTAN


Zyrtarët pakistanezë thonë se së paku 21 militantë janë vrarë dhe 13 janë plagosur gjatë një operacioni sigurie në provincën e Baloçistanit. Së paku 40 rebelë janë arrestuar gjatë operacionit.
XS
SM
MD
LG