Ndërlidhjet

BRUKSEL


Bashkimi Evropian ka gjobitur me 357 milionë dollarë kompaninë amerikane Microsoft për shkak të shkeljeve të rregulloreve të Unionit.
Microsoft e cilësoi gjobën si të padrejtë dhe do ta çojë çështjen në gjykatë.
XS
SM
MD
LG