Ndërlidhjet

BEJRUT


Vendet evropiane dhe Shtetet e Bashkuara po hartojnë planet e evakuimit të qytetarëve të tyre nga Libani. Italia tërhoqi sot 400 nënshtetas të saj, derisa Franca ka urdhëruar aeroplanë ushtarakë për transportin e rreth 6 mijë francezëve në këtë vend.
XS
SM
MD
LG