Ndërlidhjet

LONDËR


I dërguari i posaqëm i Kombeve të Bashkuara Terje Roed-Larsen sot arriti në Bejrut për tu takuar me zyrtarët më të lartë të qeverisë së Libanit lidhur me përshkallëzimin e dhunës në Lindjen e Mesme. Në Bejrut ka arritur edhe përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Havier Solana.
XS
SM
MD
LG