Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 42 vetë janë vrarë dhe mëse 30 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një makine–bombë në qytetin Mahmudiya, në jug të Bagdadit, kanë njoftuar burime policore.
XS
SM
MD
LG