Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në bisedimet mes drejtuesve më të lartë të Kosovës dhe Serbisë, që mbahen në Vjenë më 24 korrik nga pala serbe do marrë pjesë kryeministri Koshtunica dhe presidenti Tadiç. Kjo është bërë e ditur sot paradite pas takimit të ekipit negociator serb, me ç'rast është thënë se në raundet e tjera të bisedimeve do marrin pjesë një herë Tadiç dhe një herë Koshtunica.
XS
SM
MD
LG