Ndërlidhjet

JERUSALEM


Gjendja shëndetësore e ish kryeminstrit izraelit, Ariel Sharon është përkeqësuar, njoftuan sot autoritetet spitalore, ku është i shtrirë zoti Sharon. Në fillim të këtij viti, Ariel Sharoni pësoi hemoragji në tru dhe prej asaj kohe është në komë.
XS
SM
MD
LG