Ndërlidhjet

SAN FRANÇISKO


Temperaturat mes 30 dhe 40 gradë celcius kanë përfshirë jugperëndimin e Shteteve të Bashkuara. Në Kaliforni numri i viktimave nga i nxehti ka shkuar në tre, derisa është shpallur gjendja e jashtëzakonshme.
XS
SM
MD
LG