Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri i Izraelit, Ehud Olmert i ka telefonuar sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, Kofi Annan dhe ka shprehur "keqardhje të thellë" për vrasjen e katër vëzhguesve të OKB-së nga një sulm izraelit në Liban. "Kryeministri izraelit më ka shprehur keqardhjen e tij për atë që ka ndodhur dhe unë e pranova atë" ka thënë Kofi Anan.
XS
SM
MD
LG