Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga sulmet me mortaja dhe me një makinë bombë, kryengritësit sot kanë vrarë së paku 25 vetë në Bagdad, kanë kumtuar autoritetet. Me këtë rast janë plagosur afro 45 vetë.
XS
SM
MD
LG