Ndërlidhjet

KUALA LUMPUR


Shefi i diplomacisë evropiane Havier Solana ka bërë thirrje për një armëpushim të menjëhershëm mes Izraelit dhe Hezbullahut. Ai ka shtuar se pa armëpushim realizimi i ndihmës humanitare për civilët do jetë shumë i vështirë.
XS
SM
MD
LG