Ndërlidhjet

BAGDAD


Pesë persona janë vrarë dhe 11 janë plagosur sot kur një bombë shpertheu në një minibus në Bagdad. Në sulme të ndara sot në Irak u vrarë katër persona dhe janë plagosur disa të tjerë.
XS
SM
MD
LG