Ndërlidhjet

BEJRUT


Protestuesit libanezë kanë sulmuar ndërtesën e Kombeve të Bashkuara në Bejrut pas vrasjeve të sotme në Kana.
Demosntruesit shkaktuan dëme materiale dhe kanë hequr flamurin e Kombeve të Bashkuara.
Protesta më pas ka vazhduar në qendër të Bejrutit.
XS
SM
MD
LG