Ndërlidhjet

NJU JORK


Autorja e librave Bestseller "Harry Poter" J.K Rowling ka thënë se ndihet e mërzitur por gjithashtu e lehtësuar që gjendet para përfundimit të librit të shtatë dhe të fundit të serisë së librave për djaloshin magjistar. Ajo e ka përshkruar personazhin e trilluar Harryn si një pjesë e madhe e jetës së saj, por ka shtuar se tashmë ndihet e lirë nga presionet për të shkruar diçka të popullarizuar.
XS
SM
MD
LG