Ndërlidhjet

ROMË


Udhëheqësit e komuniteteve katolike, myslimane dhe hebreje në Romë kanë dënuar përmes një deklarate të përbashkët këngëtaren e muzikës pop Madona, vetëm pak ditë para koncertit të saj në Romë.
Si pjesë e turneut të saj më të fundit Madona del në skenë me një kurorë me gjemba dhe në një mënyrë tallet me kryqëzimin e Krishtit.
XS
SM
MD
LG