Ndërlidhjet

ANKARA


Së paku 17 persona kanë humbur jetën dhe pesë policë janë plagosur pas dy shperthimeve afër një banke në qytetin Adana të Turqisë. Askush nuk e ka marrë përgjegjësinë për sulmin.
XS
SM
MD
LG