Ndërlidhjet

PHOENIX


Autoritetet në shtetin amerikan Arizona thanë se kanë arrestuar dy vrasës të dyshuar serialë, që akuzohen për 6 vrasje dhe 18 sulme tjera në qytetin Phoenix.
Autoritetet thanë se dy meshkujt e moshës rreth 30-vjeç, krimet i kanë kryer në orët e vona të natës në harkun kohor për më shumë se një vit.
Ndërkohë, policia i vazhdon kërkimet për një vrasës tjetër lidhur me 8 vrasje tjera në zonën e Phoenix-it.
XS
SM
MD
LG