Ndërlidhjet

PARIS


Federata Ndërkombëtare e Çiklizmit sot pritet t'i shpallë analizat që konfirmuan se fituesi i garës së sivjeme Tour de France, Floyd Landis ka patur nivele të larta të tostesteronit.
Amerikani 30-vjeçar mund të mbetet pa titullin dhe dy vjet të mos ketë të drejtë të garojë.
Tour de France është gara më e madhe e çiklizmit në botë.
XS
SM
MD
LG