Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Nga rrëzimi i një ure në Pakistan kanë humbur jetën së paku 25 persona. Mbi 200 njerëz dhe 10 automjete kanë qenë në urë në kohën e aksidentit.
XS
SM
MD
LG