Ndërlidhjet

PODGORICË


Tre persona kanë vdekur dhe gjashtë të tjerë janë lënduar nga stuhia në plazhin e Ulqinit. Të tre viktimat ishin pushues nga Kosova, Maqedonia dhe Serbia.
XS
SM
MD
LG