Ndërlidhjet

SUCRE/BOLIVIA


Nënpresidenti i Kubës tha se Fidel Castro po këndellet nga operacioni në stomak, dhe brenda disa javësh mund t'i kthehet punës.
Gjatë një vizite në Bolivi, nënpresidenti Carlos Lage i mohoi raportet se Castro vuan nga kanceri në stomak.
XS
SM
MD
LG