Ndërlidhjet

BEJRUT


Aeroplanët luftarakë izraelitë i kanë vazhduar sot sulmet ndaj pozitave të dyshuara të Hezbollahut në paralagjet jugore të Bejrutit dhe në Libanin verior.
11 njerëz raportohet të kenë humbur jetën në sulmin ndaj një ure në veri, afër kufirit me Sirinë.
Në Bejrut, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm u dëgjuan një varg shpërthimesh, por nuk është e qartë shkalla e dëmeve të shkaktuara.
XS
SM
MD
LG