Ndërlidhjet

TEHERAN


Një helikopter iranian është rrëzuar sot duke shkaktuar vdekjen e gjashtë pasagjerëve dhe anëtarëve të ekuipazhit.
Humbja e kontrollit nga ana e pilotit është cilësuar si shkak i aksidentit.
XS
SM
MD
LG