Ndërlidhjet

LONDËR


Politika e jashtme e Britanisë po e kthen vendin në një cak të mundshëm të sulmeve të ekstremistëve, thuhet në një letër drejtuar kryeministrit Blair nga përfaqësuesit më të njohur të myslimanëve britanikë, përfshi dhe anëtarë të parlamentit.
XS
SM
MD
LG