Ndërlidhjet

BAGDAD


Kryengritësit në Irak kanë vrarë dy ushtarë amerikan, tetë civilë dhe nje oficer policie në sulme të ndara, një ditë pasi forcat e sigurisë irakiane dhe amerikane arrestuan dhjetra të dyshuar si pjesëtarë të AL Kaidës në Bagdad.
XS
SM
MD
LG