Ndërlidhjet

PRISHTINË


Admirali amerikan, Harry Urlich, komandant i forcave të NATO-s për Evroplën Jugore, sot po e viziton Zveçanin, në veri të Kosovës. Është paralajmëruar se ai do ti takoj kryetarët e Komunave të Zveçanit, të Leposaviqit dhe të Zubin Potokut, për të shqytruar situatën e sigurisë në këto mjedise.
XS
SM
MD
LG