Ndërlidhjet

UASHINGTON, LONDËR


Shtetet e Bashkuara dhe Britania kanë ulur shkallën e nivelit të kërcënimit të sigurisë, që ishte ngritur javën e kaluar për shkak të planeve për sulme me mjete shpërthyese kundër aeroplanave të udhëtarëve që fluturonin prej Britanisë për në Amerikë.
XS
SM
MD
LG