Ndërlidhjet

VJENË


Përfaqësuesi special i Kombeve të Bashkuara për statusin e Kosovës Marti Ahtisari do ta vizitojë javën që vjen Kosovës ka thënë zëdhënësja Hua Xhiang.
Ahtisari me përfaqësuesit e lartë ndërkombëtarë dhe kosovarë do të bisedojë për përparimin që është bërë në bisedimet e Vjenës dhe për atë sesi do të vazhdohet ky proces, tha Xhiang.
XS
SM
MD
LG