Ndërlidhjet

MOSKË


118 punëtorë të ndërtimtarisë janë hospitalizuar sot në Moskë pasi kanë shfaqur simptome të helmimit me ushqim. Gjashtë prej tyre janë në gjendje të rëndë. Shumica e punëtorëve janë nga Turqia dhe ish republikat sovjetike.
XS
SM
MD
LG