Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Ylli amerikan i filmit Mel Gibson u dënua 3 vjet me kusht për shkak se ka drejtuar makinën nën ndikimin e alkoolit. Gjykatësi në Malibu të Kalifornisë gjithashtu e dënoi Gibsonin me para, dhe e urdhëroi që për 1 vit të marrë pjesë në trajtimet nga abuzimi i alkoholit. Gjatë arrestimit të tij, muajin e kaluar, ai oficerëve të policisë u bëri disa komente anti-hebreje. Më pas Gibson kërkoi falje për ato komente.
XS
SM
MD
LG