Ndërlidhjet

KIEV


Në Ukrainë sot është ditë zie për viktimat e aeroplanit të rrëzuar rus. Raportohet se të 160 udhëtarët dhe 10 anëtarët e ekuipazhit vdiqën nga përplasja e aeroplanit, dje në territorin e Ukrainës. Ende janë të paqarta shkaqet e rrëzimit të këtij aeroplani.
XS
SM
MD
LG