Ndërlidhjet

KABUL


Raportohet se 29 talibanë dhe tre civilë janë vrarë në valën e fundit të dhunës në Afganistan. Në incidente të tjera të ndara, nga shpërthimet e bombave, në jug të Afganistanit, janë vrarë tre civilë.
XS
SM
MD
LG