Ndërlidhjet

BAGDAD


Raportet nga Iraku bëjnë të ditur se 11 irakianë dhe 2 ushtarë amerikanë janë vrarë nga dhuna e fundit, derisa disa të tjerë janë plagosur. Sipas zyrtarëve vrajset ndodhën kryesisht në Bagdad.
XS
SM
MD
LG