Ndërlidhjet

BAGDAD


Dhjetë civilë irakian janë vrarë dhe rreth 23 të tjerë janë plagosur në dy sulme të ndara në lindje të Irakut. Zyrtarët e sigurisë thanë se persona të armatosur hapen zjarrë në 2 vetura që transportonin dy familje për në qytetin e Bakubës.
XS
SM
MD
LG