Ndërlidhjet

KANDAHAR


Një ushtar i NATO-s është vrarë dhe një tjetër është plagosur sot në Afganistan. Incidenti ndodhi pas një sulmi në provincën Helmand, ku u plagosën edhe gjashtë pjesëtarë të trupave afgane.
XS
SM
MD
LG