Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria e Shteteve të Bashkuara ka njoftuar se në disa sulme me bomba në Bagdad janë vrarë 5 ushtarë amerikanë. Këto sulme u bënë dje në pjesën veriore dhe në atë jugore të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG