Ndërlidhjet

ANKARA


Së paku 27 vetë janë plagosur në një varg shpërthimesh në Turqi. Në mesin e të plagosurve janë edhe 10 britanikë. Raportohet se shpërthimet ndodhën në një lagje të Stambollit dhe në qytetin bregdetar, Marmara.
XS
SM
MD
LG