Ndërlidhjet

ANKARA


Mediat turke raportojnë për disa shpërthime në qytetin e Anatalias, me ç'rast një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur. Më herët së paku 27 vetë janë plagosur në një varg shpërthimesh tjera në Turqi. Në mesin e të plagosurve janë edhe 10 britanikë.
XS
SM
MD
LG