Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka pritur sot kryeministrin e Malit të Zi Milo Gjukanoviq. Dy liderët kanë shprehur gatishmërinë për bashkëpunim ekonomik dhe politik midis Malit të Zi dhe Rusisë.
XS
SM
MD
LG