Ndërlidhjet

BEOGRAD


Policia serbe ka arrestuar 28 shqiptarë dhe pesë turq të cilët do të trafikoheshin drejt Italisë përmes Kroacisë dhe Sllovenisë nga një qytetar serb dhe maqedonas. 13 prej shqiptarëve të arrestuar ishin të mitur.
XS
SM
MD
LG