Ndërlidhjet

BEOGRAD


Grupi i ekspertëve të UNOSEK-ut ka shpalosur sot para ekipit negociator serb, dokumentin e ri për parimet e decentralizimit të pushtetit në Kosovë. Takimi i paraprin atij ndërmjet delegacionit të Prishtinës dhe Beogradit që pritet të mbahet më 7 shtator në Vjenë.
XS
SM
MD
LG