Ndërlidhjet

STOKHOLM


Konferenca e Donatorëve për Libanin sot diskuton grumbullimin e fondeve për Rripin e Gazës.
Dje pjesëmarrësit u zotuan të japin rreth 1 miliardë dollarë për rimëkëmbjen e Libanit të shkatërruar nga luftimet 34-ditëshe ndërmjet Izraelit dhe Hezbollahut.
XS
SM
MD
LG