Ndërlidhjet

LONDËR


Policisë britanike i është lejuar më shumë kohë për të marrë në pyetje 14 të dyshuarit për përfshirje në sulmet e dështuara terroriste që parashihnin rrëmbimin e aeroplanëve civilë që fluturonin mes Britanisë dhe Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG